צהוב.png

RESULTS

We Show

פרסום. תוצאות. הצלחות.

down-arrow-gif-9.gif
down-arrow-gif-9.gif

SUCCESS

We Show

זה לא אתה, זה אנחנו.

נעים להכיר, Results Digital

כמו שבטח שמעת, Results היא פירמת שיווק ופרסום דיגיטלי ישראלית (כחול לבן!).המשרד מפרסם חברות מהשורה הראשונה בישראל ובעולם, לצד עסקים קטנים ובינוניים.

אנחנו בונים אסטרטגיה, מקימים תשתית דיגיטלית, מייצרים מותגים, מפיקים מדיה ומעל הכל - חיים שיווק ופרסום מתוך הלב. 

כל אחד מצוות המשרד חושב מחוץ לקופסא, ​מכיר את הלקוחות כמו משפחה ומנצחים יחד איתם בכל יום מחדש.

בזכות הניסיון, התעוזה, היצמדות לטרנדים, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, תכנון והסתגלות מהירה לשינויים בעולם הדיגיטלי - אנחנו בונים סיפורי הצלחה בכל יום מחדש. ומה איתך?

Wanna get some RESULTS?

מישהו אמר תוצאות?

#לאנגענו

השיטה שלנו להצלחה

social-media-campaign.png

שליטה מלאה ב- Social Media

טרם יציאה למסע הפרסום נשתלט על נכסי הסושיאל מדיה של החברה (פייסבוק, אינסטגרם וכו') ונבנה גאנט פעילות להפיכת עוקבים - ללקוחות משלמים.

earth-globe.png

בניית תשתית דיגיטלית מקיפה

לאחר שהחלטנו על כיוונה האסטרטגי של ספינת הפרסום של החברה - נקים דפי נחיתה, משפכים שיווקיים ונכסים נוספים לשימוש בפעילות הפרסומית.

bald-head-side-view-with-a-lightbulb-ins

אסטרטגיה, בידול ומחקר מתחרים

כל אחד מהפרויקטים שלנו מתחיל בתכנית אסטרטגית מקיפה הבנויה על מחקר מתחרים רחב, הבנת פוזיציה, נק' חוזקה וחולשה ויצירת בידול מוחלט מהשוק.

branding.png

ניתוח אנליטי והסקת מסקנות

כל קמפיין טוב, יכול להפוך למצוין. התפקיד שלנו הוא למצוא את המאפיינים המשותפים, ההבדלים הדקים וכל פרמטר שבאמצעותו נוכל להוזיל עלויות - ולהגדיל הכנסות.

pay-per-click.png

הקמה וניהול קמפיינים להשגת היעדים

מזל טוב. יוצאים לדרך. זהו תמיד רגע מרגש. ללא קשר לתקציב הקמפיין. זה הרגע בו תתחילו להיחשף, לקבל פידבקים ולראות תוצאות. חגרתם? ממריאים.

share.png

טרגוט קהלים מדויקים

כפועל יוצא של התכנית האסטרטגית אותה בנינו - נחליט על קהל היעד האידיאלי לרכישת המוצרים / השירותים. נעשה זאת בהתבססות על נתוני עבר ותנודות שוק.

מבינים אותך.
מתאימים בדיוק בשבילך.

אנחנו יודעים ששמעתם הרבה סטיגמות על עולם הפרסום. אולי אפילו חוויתם חוויה שלילית. אנחנו כאן כדי להוכיח לכם שיש דרך אחרת. דרך של מקצועיות, ניסיון שקיפות מלאה ותוצאות!

אנחנו מזמינים אתכם לעשות את הצעד הראשון ולתאם פגישת ייעוץ בה ננתח יחד איתכם את צרכיה הפרסומים של החברה. מקצועני הפרסום שלנו יתנו דעתם על הכיוון האסטרטגי ועל דרכי הפעולה. נעניק לכם את כל הכלים והידע - כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם. 

אנחנו מתאימים? כמה שאלות לקראת פגישה

מהו תקציב הפרסום החודשי של החברה?
כיצד נוכל לעזור לך?
 

מבין לקוחותינו:

Swarovski-logo-removebg-preview.png
Clear Logo.png
Xiaomi-Logo.png
yullia_web_sized.png